PROGRAM SPORT 1 pe următoarele 3 săptămâni!!!

Următorul week end

Vineri, 20 august
18:00 FOTBAL: Liverpool TV including Liverpool – Arsenal

Sâmbătă, 21 august

14:15: Coventry – Derby (Anglia – Liga a II-a)
17:00: Norwich – Swansea (Anglia – Liga a II-a)
20:00: meci din Ligue 1

Duminică, 22 august

14:15: Hibernian – Glasgow Rangers (SPL)
17:30: PSV Eindhoven – AZ Alkmaar (Eredivisie)
19:30: Boro – Sheffield United (Anglia, Liga a II-a)
22:00: meci din Ligue 1

Luni, 23 aug

19:00 FOTBAL: FOTBAL: Ligue 1, rezumat (etapa a 3-a) – PREMIERĂ

20:00 FOTBAL: Eredivisie, rezumat (etapa a 3-a) – PREMIERĂ

21:00 FOTBAL: Championship, rezumat (etapa a 3-a) – PREMIERĂ

Miercuri, 25 aug

21:30 MOMENTE DE AUR 1034 – PREMIERĂ

21:45 FOTBAL: Cupa Carling (etapa a 2-a) – DIRECT

Joi, 26 aug

21:45 FOTBAL: Cupa Carling (etapa a 2-a) – DIRECT

Vineri, 27 aug

20:00 FOTBAL: Liverpool TV: Man City-Liverpool – PREMIERĂ

Sâmbătă, 28 aug

09:00 BOX: KO TV (magazinul sportului cu mănuşi) – PREMIERĂ

09:30 OMNISPORT: World Sport – PREMIERĂ

16:30 FOTBAL: Ligue 1, avanpremieră – PREMIERĂ

17:00 FOTBAL: championship (etapa a 4-a) – DIRECT

19:00 BASCHET: SUA-Croaţia, campionatul Mondial, runda preliminară – DIRECT

21:00 FOTBAL: Ligue 1 (etapa a 4-a) – PREMIERĂ

23:00 MOTO: Speedway , Croatian GP, Gorican – PREMIERĂ

Duminică, 29 aug

14:00 FOTBAL: Motherwell-Celtic, campionatul Scoţiei (etapa a 3-a) – DIRECT

16:00 BOX: KO TV (magazinul sportului cu mănuşi) – RELUARE

16:30 BASCHET: Slovenia-SUA, campionatul Mondial, runda preliminară – DIRECT

18:30 FOTBAL: ADO den Haag-PSV, Eredivisie (etapa a 4-a) – PREMIERĂ

20:15 FOTBAL: Debrecen-Videoton, campionatul Ungariei (etapa a 5-a) – DIRECT

22:00 FOTBAL: Bordeaux-Marseille, Ligue 1 (etapa a 4-a) – DIRECT

Luni, 30 aug

19:00 FOTBAL: FOTBAL: Ligue 1, rezumat (etapa a 4-a) – PREMIERĂ

20:00 FOTBAL: Eredivisie, rezumat (etapa a 4-a) – PREMIERĂ

21:00 FOTBAL: Championship, rezumat (etapa a 4-a) – PREMIERĂ

21:30 BASCHET: SUA- Brazilia, campionatul Mondial, runda preliminară – DIRECT

Marţi,  31 aug

21:00 BASCHET: Grecia – Turcia, campionatul Mondial, runda preliminară – DIRECT

23:00 POKER: Big Game I 8/1 – PREMIERĂ

Miercuri, 1 sept

16:00 MOMENTE DE AUR 1035 – PREMIERĂ

21:00 BASCHET: Lituania – Franţa, campionatul Mondial, runda preliminară – DIRECT

23:00 POKER: Big Game I 8/2 – PREMIERĂ

Joi, 2 sept

19:00 BASCHET: Argentina – Serbia, campionatul Mondial, runda preliminară – DIRECT

21:00 RODEO: Bullriding, Built Ford Tough Series 2010 32/23 Nashville – PREMIERĂ

22:00 POKER: European Open IV 17/1 – PREMIERĂ

Vineri, 3 sept

15:30 FOTBAL: Liverpool TV: Liverpool-West Bromwich – PREMIERĂ

18:30 HOCHEI: Red Bulls Salute, Salzburg , sferturi de finală 1 – DIRECT

21:45 HOCHEI: Red Bulls Salute, Salzburg , sferturi de finală 3 – DIRECT

00:30 HOCHEI: Red Bulls Salute, Salzburg , sferturi de finală 4 – PREMIERĂ

Sâmbătă, 4 sept

09:00 BOX: KO TV (magazinul sportului cu mănuşi) – PREMIERĂ

09:30 OMNISPORT: World Sport – PREMIERĂ

16:15 HOCHEI: Red Bulls Salute, Salzburg , sferturi de finală 2 – PREMIERĂ

18:30 HOCHEI: Red Bulls Salute, Salzburg , semifinală 1 – DIRECT

21:45 HOCHEI: Red Bulls Salute, Salzburg, semifinală 1 – DIRECT

00:30 BOX: Roman Martinez-Ricky Burns, gală internaţională, Glasgow – PREMIERĂ

Duminică, 5 aug

18:30 HOCHEI: Red Bulls Salute, Salzburg, meciul bronz – DIRECT

21:45 HOCHEI: Red Bulls Salute, Salzburg, finală – DIRECT

3 thoughts on “PROGRAM SPORT 1 pe următoarele 3 săptămâni!!!

  1. nu va suparati, pe data de 11 sept, simbata, nu transmite sport1 celtic – hearts?
    nu stiu de ce am impresia ca l’am vazut in program iar acum nu mai apare…
    va multumesc mult

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *